ASMA TAVAN İZMİR

Asma Tavan Nedir?

Ev, ofis, dükkan, iş yeri gibi yerlerde tavanda çeşitli modern, şık, dekoratif görünümler için, bazen de kötü görüntüyü kapatmak gereksiz kablolar vb malzemeleri kapatmak için yapılan bir işlemdir. Bir çok çeşidi vardır fakat evlerde genellikle banyolarda alçıpan asma tavan, metal asma tavan, alçılam asma tavan, karolam asma tavan, gergi tavan gibi seçimler yapılmaktadır. Ahşap tavan ya da lineer tavan, buffer tavan sistemler gibi sistemler de vardır ve bu sistemlerde daha çok ofis, market avm gibi yerlerde tercih edilmektedir.

Asma tavanlar sadece güzel bir görüntü için değil aynı zamanda akustiği de düzenlemeye yarar. Asma tavanların kolay sökülüp takılabilir olması ve hafif olması da tercih edilmesinde önemli yer tutar

Bütün bu asma tavan sistemleri ustalıkla uygulayabilecek deneyim ve bilgiye sahip bir firmayla çalışmak isterseniz 0232 347 77 01 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

ASMA TAVAN UYGULAMASINDA GEREKLİ MALZEMELER NELERDİR?

Asma tavan uygulaması için gerekli olan malzemelerini başında alçı levha gelmektedir. Bu malzeme de mutlaka yangıya ve suya neme karşı sağlam olması gerekir. Bunların dışında T.C. ve TU profili, dübel vida, eklem parçası, çelik dübel, askı maşası ve askı çubuğu, derz bandı ve derz dolgusu klips, gibi farklı malzemeler ile gergi tavan uygulaması yapılmaktadır. 


Hizmet verdiğimiz asma tavan çeşitleri :

İzmir asma tavan, ışık havuzu, ters tavan, spot tavan,  alçıpan asma tavan, clip-in tavan, baffle tavan, lineer tavan, lay-on asma tavan, lay-in tavan, petek asma tavan, hook on tavan, mesh sistem tavan, doğrusal asma tavan, taş yünü asma tavan, alçı levha tavan,  metal tavan, rockfon tavan, ahşap tavan sistemleri, akustik panel tavan