Ofis Büro Tadilatı

OFİS BÜRO TADİLATI

Ofis/Büro Tadilatı 

Ofis ve bürolarınızı elden geçirmek isterseniz  ya da yeni bir iş açma niyetiniz varsa ve ofisin yenilenmesi yaptığınız işi temsil etmesi gerektiğini düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel ekiplerimizle anahtar teslim hizmet verebiliriz. Ofisinizin kullanım amacı, çalışan sayısı ve görevleri de göz önüne alınarak mümkünse iş akışını elimizden geldiğince engellemeden, en uygun yerleşim ve görünüme kavuşmasını sağlayabiliriz. İyi bir projelendirme ve iyi bir hesaplamayla bu süreci en sıkıntısız şekilde atlatmanız için yanınızdayız

Ofis Büro Tadilatı Yerleşim Planları ve Hizmetleri

Müşteriniz ofisinize geldiğinizde ilk izlenim çok önemlidir ve iyi bir görüntü çizmek için güzel bir ofis mutlaka olması gereklidir. Eğer ofisinizi yenilemek istiyorsanız bu konuda deneyimli bir firma arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Büro dizaynı için ihtiyacınız olabilecek bütün ustalar ve malzemeleri karşlıyarak iç ve dış görünümlerinin farklı, özel bir görünüme kavuşmasını amaçlarız. Bu doğrultuda çizimlerinizi gerçekleştirip size sunduktan sonra ister bazı iş kalemlerini isterseniz komple ofis ve işyeri tadilatınızı gerçekleştiririz. İsterseniz ofisinizi Alçıpan bölme duvar ve asma tavan sistemleriyle mobilyasından boyasına, ofis tuvalet seramiklerinden parkelerine kadar herşeyi ile tekrar dizayn edebiliriz.

Ofis tadilatı için ücretsiz keşif hizmeti almak için bizi aramanız veya iletişim formundan bize mesaj bırakmanız yeterlidir. En kısa sürede sizin fikirlerinizi dinlemek için randevu talebiyle aranacağınıza emin olabilirsiniz. Sizi dinleyip istediğiniz ofis dekorasyonu ve tadilatı için kullanılacak malzemeler görüşülerek yaklaşık bir maliyet teklifi çıkartarak onayınıza sunarız. Teklifin onaylanması durumunda sözleşme imzalanır ve taahhüt edilen işler için gerekli olan malzeme nakliyesi ile işlerinize hızlı bir şekilde başlarız.

Elimizden geldiği kadar çevre esnafı ve komşularınızı rahatsız etmeden gerekirse gece de çalışmak için ekip kurularak ofisinizi en kısa sürede size teslim ederiz. 

Ofis Tadilat İşleri

 

Ofis tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

 

 • Kırım-yıkım ve taşıma ekibi
 • Sıhhi tesisat işleri
 • Elektrik tesisatı 
 • Alçıpan ustası
 • Sıva ustası
 • Fayans ustası
 • Alçı-boya ustaları
 • Marangoz
 • Doğramacı (Alüminyum ve Plastik)
 • Şap ustası
 • Parkeci
 • Gereken tüm malzeme çeşitleri
 • Seramik Ustası

 

 

 

Ofis - Büro Tadilat Fiyatları Ne Kadar?

 Bu sorunun cevabı için : 0232 34 77 01 numaralı telefondan bizi arayın ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. 

 

 

Bir ofisin tadilat masrafları yaklaşık şu kadar tutmaktadır

80 m2 wc dahil ofis tadilatı

taban seramik üstüne seramik yapıştırılacak

duvarlar alçı yapılacak

elektrik tesisatı düzenlenecek

tuvaletler baştan yapılacak

asma tavan ve ufak dekoratif detaylar eklenecek

çok kapsamlı olmayan bir mutfak yapılacak

kapılar yenilenecek

plastik doğramalar yenilenecek

şekilde bir hesap yapmak isterseniz yaklaşık 60.000 TL gibi bir bütçe ayırmanız gereklidir. Yani taban m2x750 TL gibi düşünebilirsiniz.

 

Bu ofis tadilat fiyatları kesin değildir. Yapılacak işe göre ciddi değişkenlikler gösterir. 

 

 

Ofis Tadilatı yaptırmayı düşünüyorsanız bize 0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak keşif formunu doldurun ve sizi araylım