OTEL VE PANSİYON TADİLATI

Pansiyonunuzun, otelinizin, mağazanızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız yada su borusu patlaması, yalıtımdan kaynaklanan arızalar vb. sorunların giderilmesi ve odalarınıza, dükkanınıza güzel bir görünüm kazandırılması istendiğinde ayrı ayrı ekiplerle uğraşmak yerine size tek bir muhatabı sunarak tesisattan son kat boyasına kadar anahtar teslim tadilat hizmet sunmaktayız. İstenilen işlemlere göre maliyet ve masraflar göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Komple Otel Dekorasyonu ve Komple Pansiyon Tadilatı:

Anahtar teslim otel ve pansiyon dekorasyonu iç mimarlık ve tadilatında gerekli projelendirme öncelikle 2 boyutlu olarak hazırlanır. Üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra otel odalarının tasarımı, restoranın, misafir karşılama bölümleri ve çeşitli hizmet bölümlerinin dekorasyonu ve görselleri, lobinin, otoparkın ve otel dış görünüşünün görselleri 3 boyutlu olarak yapılır. Otelinizi ziyaret eden misafirlerinizin sizi unutmamasını ve hoş zaman geçirmesini sağlamak için çeşitli detayları tasarlıyoruz. Otel ve pansiyon mimarlık hizmetlerinde projelendirme aşamasından anahtar teslim aşamalarına kadar her türlü detayda yanınızdayız. İsterseniz sadece projelendirme isterseniz de anahtar teslim uygulamalarımızla yanınızdayız.

Otel tadilat ve pansiyon tadilat işlerinizde bize ulaşmanız ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanmanız için telefonumuz 0-232 34-777-01

 

Otel tadilatı için bizden alabileceğiniz hizmetler; Sıva,  kaba alçı, saten alçı, boya, duvar kağıdı kaplama, misafir karşılama  ve resepsiyon, otel giriş ve antre düzenlemeleri, otel pansiyon koridor dekorasyonu, otel dış cephe aydınlatma ve ışıklandırma tasarımı, bahçe düzenleme ve peyzajı, otel resepsiyon tasarımı ve imalatı, çeşitli ahşap, alçıpan veya metal asma tavan işleri, su tesisatı yenileme, otel elektrik tesisatı, otel havalandırma, otel pansiyon banyo tadilatı, duşakabin sistemleri, duvardan duvara halı,otel tipi yatak, gömme dolap, misafir dolabı, akıllı hizmet sistemleri, otel elektronik altyapı ve otomasyon sistemleri de dahil olmak üzere ayrıca otelde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlarını içermektedir.


0232 347 77 01 veya 0552 207 77 01 numaralı telefonlardan whatsapp dahil bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz keşif formunu doldurun biz sizi arayalım. (OTEL VE PANSİYON TADİLATLARINDA EGE BÖLGESİ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF)